O nás

   Náš partner - https://www.zoznamrealit.sk


 


    Je nám jasné, že rýchly predaj je ideálny pre každého. Ako realitná kancelária máme ten istý cieľ a to nás spája. Teda to je hneď prvý dôvod, pre ktorý je dobré zveriť predaj svojej nehnuteľnosti realitke. Dokážeme vašu nehnuteľnosť naozaj efektívne propagovať tak, aby oslovila čo najväčší počet potencionálnych kupujúcich a tým sa celý proces podstatne urýchli.  


 


❓ Ak neviete ako na to, zavolajte a o všetko sa postaráme. Prípadne vypíšte jednoduchý formulár a radi sa ozveme.


 


Dáme spolu kávu, všetko vysvetlíme a dohodneme ďalší postup. Je to jednoduché, Vašu nehnuteľnosť nafotíme a natočíme, spíšeme technické údaje. Spracovaný inzerát zavesíme všade,  na všetky známe stránky a sociálne siete, nech to vidí každý! Kým sa nepredá, stále aktualizujeme a topujeme.


  


 


Čo musíte vedieť, aby sa Vaša nehnuteľnosť rýchlo predala.


 


„Prvý dojem“Nie len pri samotnej obhliadke s prípadnými kupujúcimi, ale ešte pri návšteve makléra, je dôležitý prvý dojem. Jasné, nie vždy sa dá vykúzliť nemožné. No aj keď sa jedná o starší dom alebo byt, stále sa dá spraviť aspoň niečo málo, aby pôsobil lepšie. Aj s tým vám vieme poradiť.


Niekedy stačí iba upratať, vyhodiť nepotrebné veci, prípadne schovať narýchlo do skrine, nech to nie je na očiach pri obhliadke alebo pri fotení.  Pri starších domoch, bytoch napr. po starých rodičoch, je dobré vypratať (aspoň budete mať pri predaji o to menej), niekedy aj vymaľovať na bielo, prípadne pokosiť záhradu. To by ste sa možno čudovali ako veľmi to pomáha.


 


„Cena“Áno je to vaše a vy určujete cenu. Nikdy sa nesnažíme klienta stláčať s cenou dole. Našou úlohou je poskytnúť prípadnú radu.


Ak je cena nehnuteľnosti príliš vysoká, neprimerane, potom môžeme robiť aj nemožné, ale predaj sa nemusí podariť ani po dlhšom čase. Nikto predsa nevyhodí peniaze von oknom.


Pri stanovení ceny je potrebné zohľadniť viac faktorov, ako je stav a lokalita. Niekedy sa klienti orientujú podľa svojich znaleckých posudkov, ktoré nemusia vždy korešpondovať s trhovou cenou v danej lokalite. Napr. ceny klasických 3 izbových bytov v Košiciach a v Sečovciach sú rozdielne. Preto ak si nie ste istí ako stanoviť cenu, radi vám poradíme. Vždy sa snažíme pomôcť a vyriešiť každý predaj s osobným prístupom tak, aby bol klient čo najviac spokojný, niekedy radíme aj cenu zvýšiť keď je príliš nízka.


 


„Viac realitiek“


 


Človek si myslí, že keď zverí predaj svojho domu do rúk 3-4 realitiek, získa širší objem záujemcov.


Chápem, má to istú logiku. No v praxi sa však ukázal pravý opak. Nie je to vôbec dobré a kupujúcich to odrádza. Nevadí ak predaj zveríte do rúk inej kancelárii, nemusíme to byť nutne iba my. Ale vyberte si jednu, ktorej veríte alebo vám tú konkrétnu realitku niekto odporúča.