Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Financovanie

Ku kúpe nehnuteľnosti neodmysliteľne patrí aj možnosť financovania. GEREAL Invest Vám poskytuje bezplatnú službu profesionálneho finančného poradcu, ktorý má odborné vzdelanie v oblasti financií a bankovníctva. Jeho expertíza Vám môže byť veľkou pomocou pri zabezpečení hypotekárneho úveru či poistenia Vašej novej nehnuteľnosti.

Naši partneri vo finančnom svete sú spoločnosť FINportal.

Náš finančný expert vykonáva svoju činnosť na základe licencie udelenej Národnou bankou Slovenska.

Zabezpečenie úveru je obvykle zdĺhavým a náročným procesom. Úlohou nášho finančného poradcu je zabezpečiť, aby všetky príslušné kroky boli vykonané bezstarostne a efektívne, vy tak nemusíte mať žiadne obavy. Proces vybavovania hypotéky je zjednodušený a zrýchlený, čím celý realitný obchod prebieha plynule. A to všetko bez poplatkov, naše služby spojené s vybavovaním hypotekárneho úveru sú pre Vás úplne zdarma.

Naším hlavným cieľom je poskytnúť Vám profesionálny servis a zabezpečiť všetky potrebné služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľnosti, ktorú si vyberiete.